NOWOCZESNE KONSTRUKCJE PIECÓW KOMINKOWYCH


Nowoczesny piec WESTFIRE
Dziś dominują nowoczesne konstrukcje - Westfire 33

Nawet po pobieżnym przejrzeniu ofert takich producentów jak: WESTFIRE, WANDERS, HERGOM, JYDEPEJSEN, czy RIKA można stwierdzić, że stanowią poważną alternatywę dla klasycznych rozwiązań.

Współczesne projekty pieców prezentują się bardzo okazale.

Łatwo jest skusić się czasem na mniej funkcjonalny piec, który jednak swoje ograniczenia "nadrabia" niesamowitym kształtem, staje się dzięki temu dominantą w kompozycji naszego salonu dodając mu szyku. Projektanci często stawiają na odważne i nowoczesne kształty, które łatwo wtapiają się we współczesne wnętrza i wnoszą w nie odrobinę luksusu. Stereotypowy obraz pieca już od dawna stracił swoje znaczenie.


Dziś dominują nowoczesne konstrukcje pełne technologicznych nowinek ułatwiających kontrolę płomienia i temperatury, zamknięte w doskonałym wzornictwie z wyższej (o ile nie najwyższej) półki. Niektóre do złudzenia przypominają klasyczne obudowy kominowe i trzeba dobrze się przyjrzeć, by zauważyć różnicę. Przemyślany zakup pieca może okazać się niezwykle trafną inwestycją, która ułatwi nam codzienne życie, pomoże się zrelaksować oraz oszczędzi rozczarowań i nieporozumień, jakie mogą się zdarzyć podczas budowy klasycznego kominka.